ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Marshall Minor IV Tam Kablosuz Kulaklık (ZD.1006653)
Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz |
| Hızlı Şarj | Var |
| Ağırlık | 14.8 g |
| Bluetooth Özellikleri | BLE |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | Kablosuz Şarj Kutusu |
| Kulaklık Tipi | Kulak İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Özellikler | Ekolayzır Modu |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 12 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 7 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 30 saat |
| Hızlı Şarj Süresi | 15 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 3 sa |
| Akustik Yapı | Yarı Açık |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX4 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Sıçramaya Dayanıklı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Empedans | 32 Ohm |
| Şarj Süresi | 70 dk |
| Ürün Kodları | ZD.1007875 |