ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Logitech
Logitech H110 Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Gümüş |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Bluetooth | Yok |
| Kulaklık Tipi | Kulak Üstü |
| Kullanım Alanı | Bilgisayar |
| Uyumluluk | Windows |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Özelliği | Dönebilen Mikrofon |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Açık |
| Kumanda | Yok |
| Kablo Uzunluğu | 180 cm |
| Hassasiyet | 58 dB |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak 2 Jaklı |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | 100 Hz |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | 16 kHz |