ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lenovo
Lenovo 4XD1B65028 Kablosuz Kulaklık
Batarya (Kulaklık)
100 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz |
| Ağırlık | 25 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | USB |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Özellikler | Boyun Bandı Kulak Sabitleyici Mıknatıslı Sırt |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 13 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü Neodimyum Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.0 |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 10 saat |
| Batarya (Kulaklık) | 100 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol Mikrofon Kontrol |
| Hassasiyet | 110 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Bekleme Süresi (En Fazla) | 100 saat |