ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lapas LP-HD001 Kablosuz Kulaklık
Hızlı Şarj
Yok
Batarya (Kulaklık)
300 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Bej |
| Hızlı Şarj | Yok |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Şarj Tipi | USB |
| Kulaklık Tipi | Kulak Üstü |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Yok |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | 360 Audio |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Azami Dış Gürültü | -25dB |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.4 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kablolu Kullanabilme | Var |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 12 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 10 saat |
| Batarya (Kulaklık) | 300 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Şarj Süresi | 150 dk |
| Bekleme Süresi (En Fazla) | 130 saat |