ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Lapas BTK-ZR75 Tam Kablosuz Kulaklık
Hızlı Şarj
Yok
Batarya (Kulaklık)
30 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Hızlı Şarj | Yok |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu USB-C |
| Kulaklık Tipi | Kulak İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Çevresel Ses | Yok |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Mikrofon Yönü Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.3 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kablolu Kullanabilme | Yok |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Batarya (Kulaklık) | 30 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 300 mAh |
| Akustik Yapı | Yarı Açık |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Siri Asistan |
| Şarj Süresi | 90 dk |