ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
KZ ATE Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Amacı | Müzik Oyun |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol |
| Kablo Uzunluğu | 130 cm |
| Hassasiyet | 108 dB |
| Empedans | 16 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | L Tipi Jak Kevlar Destekli Kablolu |