ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Kodak 210+ Lightning Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kulaklık Tipi | Kulak İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | iOS |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 14 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Yarı Açık |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| Hassasiyet | 98 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Konnektör Tipi | Lightning |