ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Joyroom JR-EW03 Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Gri Gümüş |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Aydınlatma | Yok |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Genel Kullanım |
| Uyumluluk | Çoklu Platform |
| Sesli Asistan Desteği | Yok |
| Özellikler | Güçlü Bas |
| Çevresel Ses | Yok |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 10 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| Empedans | 32 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak |
| Konnektör Kaplaması | Nikel |