ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Jopus Ghost Kablosuz Kulaklık (JP-BH06)
Hızlı Şarj
Yok
Batarya (Kulaklık)
250 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Mor Gümüş |
| Hızlı Şarj | Yok |
| Ağırlık | 35 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | USB |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Özellikler | Boyun Bandı |
| Çevresel Ses | Yok |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.3 |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 24 saat |
| Batarya (Kulaklık) | 250 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Hassasiyet | 102 dB |
| Şarj Süresi | 180 dk |