ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
JBL Wave Beam 2 Tam Kablosuz Kulaklık (JBLWBEAM2)
Hızlı Şarj
Var
Batarya (Kulaklık)
50 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Mavi Pembe |
| Hızlı Şarj | Var |
| Ağırlık | 8.6 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Seri | JBL Wave Beam |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu |
| Aile | JBL Wave |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Özellikler | Ekolayzır Modu Ortam Sesi Modu Saf Bas Sesli Bildirim |
| Çevresel Ses | Yok |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 8 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Sayısı | 4 mikrofonlu |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.3 |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kullanım Süresi (Genel) | 10 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 5.5 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 40 saat |
| Batarya (Kulaklık) | 50 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 550 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| IP Koruma Sınıfı (Toz) | IP5X |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX4 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Sıçramaya Dayanıklı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 41 g |
| Hassasiyet | 100 dB |
| Empedans | 16 Ohm |
| Bluetooth Profili | AVRCP 1.6 A2DP 1.4 HFP 1.8 |
| Şarj Süresi | 120 dk |