ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
JBL Tune 530BT Kablosuz Kulaklık (TUNE530BT)
Hızlı Şarj
Var
Batarya (Kulaklık)
450 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Mavi Mor Bej |
| Hızlı Şarj | Var |
| Ağırlık | 152 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Seri | JBL Tune 500 |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Şarj Tipi | USB-C |
| Aile | JBL Tune |
| Kulaklık Tipi | Kulak Üstü |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet Bilgisayar |
| Uyumluluk | Android iOS Windows Mac |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı Katlanabilir Tasarım Dönebilen Kulaklıklar Ekolayzır Modu Google Fast Pair Microsoft Swift Pair Saf Bas Se |
| Çevresel Ses | Yok |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 33 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Yönü Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Mikrofon Özelliği | Hüzmeleme Mikrofonu |
| Mikrofon Sayısı | 2 mikrofonlu |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 6.0 |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kablolu Kullanabilme | Var |
| Kullanım Süresi (Genel) | 76 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 45 saat |
| Hızlı Şarj Süresi | 5 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 5 sa |
| Batarya (Kulaklık) | 450 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Hassasiyet | 102 dB |
| Empedans | 30 Ohm |
| Bluetooth Profili | AVRCP 1.6 A2DP 1.4 HFP 1.8 |
| Şarj Süresi | 120 dk |