ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
JBL Tour One M2 Kablosuz Kulaklık
Hızlı Şarj
Var
Batarya (Kulaklık)
920 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Bej |
| Hızlı Şarj | Var |
| Ağırlık | 272 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | USB |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet Bilgisayar |
| Uyumluluk | Android iOS Windows |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı Katlanabilir Tasarım Dönebilen Kulaklıklar Ekolayzır Modu Ortam Sesi Modu Google Fast Pair Konuşma Algılam |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | Konumsal Ses (Spatial Audio) |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Var |
| Düşük Frekans (Bas) | 10 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 40 kHz |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Sayısı | 4 mikrofonlu |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.3 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kablolu Kullanabilme | Var |
| Kullanım Süresi (Genel) | 50 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 30 saat |
| Hızlı Şarj Süresi | 10 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 5 sa |
| Batarya (Kulaklık) | 920 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Hassasiyet | 117 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Bluetooth Profili | HFP 1.7 AVRCP 1.6 A2DP 1.3 |
| Şarj Süresi | 120 dk |