ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
JBL T180A Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Yeşil Pembe |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Yok |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Özellikler | Derin Bas |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 22 kHz |
| Sürücü Çapı | 9 mm |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol |
| Kablo Uzunluğu | 110 cm |
| Hassasiyet | 103 dB |
| Empedans | 16 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak |