ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1 Kablosuz Kulaklık (HHSS1C-BA-BK)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 244 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Seri | HyperX Cloud Stinger |
| Alt Seri | HyperX Cloud Stinger Core |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Bluetooth | Yok |
| Aydınlatma | Yok |
| Şarj Tipi | USB |
| Aile | HyperX Cloud |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Uyumluluk | Windows |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı Paslanmaz Çelik Kafa Bandı Tekstil Kulak Yastığı |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | 7.1 Sanal Çevresel Ses |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Sürücü Özellikleri | Neodimyum Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Özelliği | Esnek Mikrofon Dönebilen Mikrofon |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Kullanım Mesafesi | 20 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 17 saat |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol Mikrofon Kontrol |
| Hassasiyet | 103 dB |
| Empedans | 16 Ohm |
| Diğer Kablosuz Türü | USB Alıcı |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | 50 Hz |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | 18 kHz |