ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei FreeBuds 7i Tam Kablosuz Kulaklık
Hızlı Şarj
Var
Batarya (Kulaklık)
55 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Pembe |
| Hızlı Şarj | Var |
| Ağırlık | 10.8 g |
| Bluetooth Özellikleri | AAC L2HC 2.0 LDAC SBC |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Seri | Huawei FreeBuds 7 |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu USB-C |
| Aile | Huawei FreeBuds |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet Bilgisayar |
| Uyumluluk | Android iOS Windows Mac HarmonyOS |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sensör | Dokunmatik Sensör Yakınlık Sensörü Hareket Sensörü Hall Sensörü Jiroskop Ses Alma Sensörü (VPU) |
| Özellikler | Ekolayzır Modu Ortam Sesi Modu Güçlü Bas Kafa Hareketleri ile Kontrol |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | Konumsal Ses (Spatial Audio) |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Yapay Zeka ANC |
| Azami Dış Gürültü | -28dB |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Var |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 40 kHz |
| Sürücü Çapı | 11 mm |
| Diğer Sürücü Çapı | 11 mm |
| Sürücü Sayısı (Tek Taraf) | 4 adet |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Yönü Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Mikrofon Özelliği | Yapay Zeka (AI) ENC |
| Mikrofon Sayısı | 6 mikrofonlu |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.4 |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kablolu Kullanabilme | Yok |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 8 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 5 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 35 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Yoğun) | 20 saat |
| Hızlı Şarj Süresi | 10 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 4 sa |
| Batarya (Kulaklık) | 55 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 510 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| IP Koruma Sınıfı (Toz) | IP5X |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX4 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Sıçramaya Dayanıklı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 36.5 g |
| Örnekleme Derinliği | 24 bit |
| Örnekleme Frekansı | 96 kHz |
| Bluetooth Profili | HFP A2DP AVRCP |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Siri Asistan |
| Şarj Süresi | 40 dk |