ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei AM116 Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Yok |
| Kulaklık Tipi | Kulak İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Özellikler | Güçlü Bas |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 8 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 25 kHz |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| Hassasiyet | 123 dB |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak |