ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hepu HP654 Tam Kablosuz Kulaklık
Batarya (Kulaklık)
30 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.2 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 4.5 saat |
| Batarya (Kulaklık) | 30 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 300 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol |
| Hassasiyet | 95 dB |
| Empedans | 32 Ohm |