ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Havit H633BT Kablosuz Kulaklık
Batarya (Kulaklık)
350 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 185 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | USB |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı Katlanabilir Tasarım Derin Bas |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.1 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 22 saat |
| Batarya (Kulaklık) | 350 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Empedans | 32 Ohm |
| Bluetooth Profili | HFP A2DP AVRCP HSP |
| Şarj Süresi | 120 dk |
| Bekleme Süresi (En Fazla) | 60 saat |