ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Havit Gamenote H2029U Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Aydınlatma | Var |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Uyumluluk | Windows |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | 7.1 Sanal Çevresel Ses |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 50 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 50 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Mikrofon Özelliği | Esnek Mikrofon |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol |
| Kablo Uzunluğu | 220 cm |
| Hassasiyet | 119 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Konnektör Tipi | USB Type-A |
| Aydınlatma Tipi | RGB |