ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Google
Google Pixel Buds Pro 2 Tam Kablosuz Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Yeşil Pembe Gri |
| Ağırlık | 9.4 g |
| Bluetooth Özellikleri | BLE AAC SBC Super Wideband |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Kullanım Amacı | Müzik Oyun |
| Bluetooth | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Şarj Tipi | Kablosuz Şarj Kutusu |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet Bilgisayar Akıllı Saat |
| Uyumluluk | Android iOS Windows Mac |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sensör | Dokunmatik Sensör Yakınlık Sensörü Hareket Sensörü Hall Sensörü Konuşma Algılama Sensörü Jiroskop |
| Özellikler | Ekolayzır Modu Ortam Sesi Modu Güçlü Bas Kulak Sabitleyici Eş Zamanlı Çeviri (Tercüman) Kulaklığımı Bul Otomatik Oynatma ve Duraklatma |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | Konumsal Ses (Spatial Audio) |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Yapay Zeka ANC |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Sürücü Çapı | 11 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Özelliği | Yapay Zeka (AI) ENC Hüzmeleme Mikrofonu |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.4 |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kullanım Süresi (Genel) | 8 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 12 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 48 saat |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| IP Koruma Sınıfı (Toz) | IP5X |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX4 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Sıçramaya Dayanıklı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 65 g |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Google Gemini |
| Şarj Süresi | 60 dk |
| Bluetooth Yonga Seti | Google Tensor A1 |