ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Gamemax FHP-G1460B Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Mavi |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Bluetooth | Yok |
| Aydınlatma | Var |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Alanı | Bilgisayar |
| Uyumluluk | Windows |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kablo Uzunluğu | 220 cm |
| Hassasiyet | 105 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm + USB-A |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak Adaptör (Tekten Çifte) |
| Aydınlatma Tipi | LED |
| Maksimum Güç | 60 mW |
| Konnektör Kaplaması | Altın |