ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
GameBooster WBH44 Kablosuz Kulaklık (GB-WBH44)
Batarya (Kulaklık)
1200 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 340 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Bluetooth | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Şarj Tipi | USB |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet Bilgisayar Oyun Konsolu |
| Uyumluluk | Android iOS Windows Mac PlayStation 4 PlayStation 5 |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı Değişebilir Kulak Yastığı Hafızalı Kulak Yastığı Tekstil Kulak Yastığı |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | 7.1 Sanal Çevresel Ses |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 50 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Özelliği | Esnek Mikrofon Çıkarılabilir Mikrofon |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.1 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kablolu Kullanabilme | Var |
| Kullanım Süresi (Genel) | 2 saat |
| Batarya (Kulaklık) | 1200 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol Mikrofon Kontrol |
| Empedans | 32 Ohm |
| Aydınlatma Tipi | RGB |
| Şarj Süresi | 120 dk |
| Diğer Kablosuz Türü | USB Alıcı |