ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
GameBooster H12 Rebel Kablolu Kulaklık (GB-H12)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 250 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Aydınlatma | Var |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Uyumluluk | Windows |
| Özellikler | Kafa Bandı Yastığı |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | 7.1 Sanal Çevresel Ses |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 50 mm |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kablo Uzunluğu | 220 cm |
| Hassasiyet | 112 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Konnektör Tipi | USB Type-A |
| Aydınlatma Tipi | RGB |
| Maksimum Güç | 30 mW |