ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Fifine X3 Kablosuz Kulaklık
Hızlı Şarj
Yok
Batarya (Kulaklık)
600 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Bej |
| Hızlı Şarj | Yok |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Şarj Tipi | USB-C |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet Bilgisayar |
| Uyumluluk | Android iOS Windows Mac |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı Katlanabilir Tasarım Dönebilen Kulaklıklar Ortam Sesi Modu |
| Çevresel Ses | Yok |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Mikrofon Özelliği | Çıkarılabilir Mikrofon |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.3 |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kablolu Kullanabilme | Var |
| Kullanım Süresi (Genel) | 40 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 33 saat |
| Batarya (Kulaklık) | 600 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Empedans | 32 Ohm |
| Şarj Süresi | 150 dk |