ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Fenix FMH-2 Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Alanı | Stüdyo |
| Uyumluluk | Çoklu Platform |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı |
| Düşük Frekans (Bas) | 10 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 30 kHz |
| Sürücü Çapı | 50 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü Neodimyum Sürücülü |
| Mikrofon | Yok |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Yarı Açık |
| Kumanda | Yok |
| Kablo Uzunluğu | 250 cm |
| Hassasiyet | 98 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak Adaptör (3.5mm'den 6.3mm'ye) |
| Maksimum Güç | 300 mW |