ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Favors F9-5 Tam Kablosuz Kulaklık
Batarya (Kulaklık)
50 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Özellikler | LED Ekranlı Şarj Kutusu Powerbank |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.0 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Batarya (Kulaklık) | 50 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 2000 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol |
| Hassasiyet | 120 dB |
| Bluetooth Profili | HFP 1.7 AVRCP 1.6 A2DP 1.2 HSP 1.2 PBAP 1.0 SPP 1.2 |
| Aydınlatma Tipi | LED |
| Şarj Süresi | 60 dk |