ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Energy Sistem DJ2 Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Kırmızı |
| Ağırlık | 175 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet DJ |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı Dönebilen Kulaklıklar Zengin Bas |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü Neodimyum Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Mikrofon Yönü Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| Hassasiyet | 108 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak Sökülebilir Kablolu |