ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ednet ED-83202 Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kulaklık Tipi | Kulak İçi |
| Özellikler | Kulak Kancası |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 15 mm |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Açık |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| Hassasiyet | 95 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |