ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
EarFun Free Pro 2 Tam Kablosuz Kulaklık (TW303)
Hızlı Şarj
Var
Batarya (Kulaklık)
35 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Hızlı Şarj | Var |
| Ağırlık | 8.2 g |
| Bluetooth Özellikleri | AAC SBC |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik Oyun |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Özellikler | Ortam Sesi Modu Kulak Sabitleyici |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Azami Dış Gürültü | -40dB |
| Sürücü Çapı | 6 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü Grafen Diyafram |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Sayısı | 6 mikrofonlu |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.2 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Gecikme Süresi | 80 ms |
| Kullanım Mesafesi | 15 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 6 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 5 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 30 saat |
| Hızlı Şarj Süresi | 10 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 2 sa |
| Batarya (Kulaklık) | 35 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 420 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX5 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Püskürtmeye Dayanıklı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 38 g |
| Bluetooth Profili | HFP A2DP AVRCP HSP |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Siri Asistan |
| Şarj Süresi | 60 dk |