ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
EarFun Free 1S Tam Kablosuz Kulaklık (TW100S)
Hızlı Şarj
Var
Batarya (Kulaklık)
40 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz |
| Hızlı Şarj | Var |
| Ağırlık | 8.8 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik Oyun Spor |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | Kablosuz Şarj Kutusu |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Özellikler | Ekolayzır Modu Tek ve Çift Kullanabilme |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Sürücü Çapı | 7 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Sayısı | 4 mikrofonlu |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.0 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kullanım Mesafesi | 15 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 6 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 36 saat |
| Hızlı Şarj Süresi | 10 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 2 sa |
| Batarya (Kulaklık) | 40 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 500 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX7 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Su Geçirmez |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 60 g |
| Bluetooth Profili | HFP A2DP AVRCP HSP |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Siri Asistan Cortana Asistan |
| Şarj Süresi | 90 dk |