ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dolia BTK-ZR56 Kablosuz Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Mavi Kırmızı Yeşil |
| Bluetooth Özellikleri | EDR |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | USB |
| Kulaklık Tipi | Kulak Üstü |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Katlanabilir Tasarım FM Radyo microSD Yuvası |
| Düşük Frekans (Bas) | 50 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.0 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 6 saat |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Hassasiyet | 88 dB |
| Bluetooth Profili | A2DP AVRCP |
| Şarj Süresi | 120 dk |
| Bekleme Süresi (En Fazla) | 18 saat |