ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Coolpad BHS01 Kablosuz Kulaklık
Batarya (Şarj Kutusu)
75 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 14 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | USB |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Özellikler | Boyun Kablosu Kulak Sabitleyici |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 4.1 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kullanım Mesafesi | 5 m |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 75 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol |