ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
CMF Buds Tam Kablosuz Kulaklık
Hızlı Şarj
Var
Batarya (Kulaklık)
45 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Turuncu |
| Hızlı Şarj | Var |
| Ağırlık | 9.2 g |
| Bluetooth Özellikleri | BLE AAC SBC |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Kullanım Amacı | Müzik Oyun |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet Bilgisayar |
| Uyumluluk | Android iOS Windows |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sensör | Dokunmatik Sensör Yakınlık Sensörü |
| Özellikler | Ekolayzır Modu Ortam Sesi Modu Güçlü Bas ChatGPT Desteği Google Fast Pair Kulaklığımı Bul Microsoft Swift Pair |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Azami Dış Gürültü | -42dB |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Sürücü Çapı | 12.4 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Özelliği | Yapay Zeka (AI) ENC |
| Mikrofon Sayısı | 4 mikrofonlu |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.3 |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kullanım Süresi (Genel) | 8 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 4.7 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 35.5 saat |
| Hızlı Şarj Süresi | 10 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 2.2 sa |
| Batarya (Kulaklık) | 45 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 460 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| IP Koruma Sınıfı (Toz) | IP5X |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX4 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Sıçramaya Dayanıklı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 43.7 g |
| Bluetooth Profili | HFP A2DP AVRCP SPP |