ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bix X1 ANC Tam Kablosuz Kulaklık
Batarya (Kulaklık)
40 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Ağırlık | 8 g |
| Bluetooth Özellikleri | SBC |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Özellikler | Ortam Sesi Modu |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Azami Dış Gürültü | -24dB |
| Sürücü Çapı | 10 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Sayısı | 2 mikrofonlu |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.2 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kullanım Süresi (Genel) | 6 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 3 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 18 saat |
| Batarya (Kulaklık) | 40 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX4 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Sıçramaya Dayanıklı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol |
| Hassasiyet | 111 dB |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Siri Asistan |
| Şarj Süresi | 120 dk |