ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beyerdynamic MMX 100 Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Gri |
| Ağırlık | 296 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Alanı | Bilgisayar |
| Uyumluluk | Windows Çoklu Platform Nintendo Switch PlayStation Xbox |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı Güçlü Bas Değişebilir Kulak Yastığı Hafızalı Kulak Yastığı |
| Çevresel Ses | Yok |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 5 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 30 kHz |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Mikrofon Yönü Deseni | Tek Yönlü (Cardioid) |
| Mikrofon Özelliği | Esnek Mikrofon Çıkarılabilir Mikrofon |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol Mikrofon Kontrol |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| Hassasiyet | 116 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak Sökülebilir Kablolu Ek Kablolu Adaptör (Tekten Çifte) |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | 5 Hz |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | 18 kHz |