ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Avantree HT280 Kablosuz Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 300 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Yok |
| Şarj Tipi | Şarj Standı |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Alanı | TV |
| Uyumluluk | Çoklu Platform |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Yok |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kablolu Kullanabilme | Var |
| Kullanım Mesafesi | 30 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 12 saat |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Diğer Kablosuz Türü | İstasyon Ünitesi |