ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Aula S6 Kablosuz Kulaklık
Hızlı Şarj
Yok
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Mavi Bej |
| Hızlı Şarj | Yok |
| Ağırlık | 180 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Bluetooth | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Şarj Tipi | USB |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet Bilgisayar |
| Uyumluluk | Android iOS Windows Mac |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı |
| Çevresel Ses | Yok |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Mikrofon Özelliği | Gizlenebilir Mikrofon |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.3 |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kablolu Kullanabilme | Var |
| Gecikme Süresi | 20 ms |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 22 saat |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol Mikrofon Kontrol |
| Hassasiyet | 121 dB |
| Diğer Kablosuz Türü | USB Alıcı |