ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus ROG Fusion II 300 Kablolu Kulaklık
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 310 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Aydınlatma | Var |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Uyumluluk | Windows Mac PlayStation 4 PlayStation 5 Nintendo Switch |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı Dönebilen Kulaklıklar Derin Bas Güçlü Bas Değişebilir Kulak Yastığı Discord Sertifikası ESS Quad DAC TeamS |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | 7.1 Sanal Çevresel Ses |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Var |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 40 kHz |
| Sürücü Çapı | 50 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü Neodimyum Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Yönü Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol Mikrofon Kontrol |
| Kablo Uzunluğu | 150 cm |
| Empedans | 32 Ohm |
| Konnektör Tipi | USB Type-C |
| Kablo Özelliği | Sökülebilir Kablolu Örgü Kablolu Adaptör (Type-C'den Type-A'ya) |
| Aydınlatma Tipi | RGB |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | 100 Hz |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | 10 kHz |