ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
AKG Y500 Kablosuz Kulaklık
Hızlı Şarj
Var
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah Mavi Yeşil Pembe |
| Hızlı Şarj | Var |
| Ağırlık | 230 g |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | USB |
| Kulaklık Tipi | Kulak Üstü |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Kafa Bandı Yastığı Katlanabilir Tasarım Dönebilen Kulaklıklar Ortam Sesi Modu Duraklatma Sensörü Hafızalı Kulak Yastığı |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Düşük Frekans (Bas) | 16 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 22 kHz |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 4.2 |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kablolu Kullanabilme | Var |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 33 saat |
| Hızlı Şarj Süresi | 5 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 1 sa |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol |
| Hassasiyet | 117 dB |
| Empedans | 32 Ohm |
| Bluetooth Profili | HFP 1.6 AVRCP 1.5 A2DP 1.3 |
| Şarj Süresi | 150 dk |