ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
1MORE True Wireless ANC In-Ear Tam Kablosuz Kulaklık (EHD9001TA)
Hızlı Şarj
Var
Batarya (Kulaklık)
55 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Hızlı Şarj | Var |
| Ağırlık | 15.8 g |
| Bluetooth Özellikleri | AAC Qualcomm aptX Sayısal Sinyal İşleme (DSP) SBC |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bluetooth | Var |
| Şarj Tipi | Kablosuz Şarj Kutusu |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sensör | Dokunmatik Sensör Yakınlık Sensörü |
| Özellikler | Ortam Sesi Modu Kulak Sabitleyici Otomatik Oynatma ve Duraklatma THX Sertifikası |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Azami Dış Gürültü | -35dB |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Sürücü Çapı | 10 mm |
| Sürücü Özellikleri | Hibrit Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Sayısı | 2 mikrofonlu |
| Bağlantı Tipi | Tam Kablosuz |
| Bluetooth Standardı | 5.0 |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 6 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 5 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 22 saat |
| Hızlı Şarj Süresi | 15 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 2 sa |
| Batarya (Kulaklık) | 55 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 410 mAh |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Müzik Kontrol Ses Kontrol |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 63.2 g |
| Empedans | 32 Ohm |
| Bluetooth Profili | HFP A2DP AVRCP |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Siri Asistan |
| Şarj Süresi | 60 dk |
| Bekleme Süresi (En Fazla) | 65 saat |