ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Viessmann Vitoclima 242-S/HE Kaset 48 Kaset Tipi Klima (48.000 BTU) (CS2140M2)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 290 mm |
| Genişlik | 840 mm |
| Derinlik | 840 mm |
| Ürün Kodları | C2140MHE2 OSU2140MHE2 |
| Soğutma Kapasitesi | 45.700 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 4.6 kW |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.3 |
| Isıtma Kapasitesi | 52.900 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 4.7 kW |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 41 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 50 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 25 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 59 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 73 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 73 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 940 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 820 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 370 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -20°C/52°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -20°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Ekonomik Mod |
| Gelişmiş İşlevler | Buz Çözme Otomatik Fan Hızı Çocuk Kilidi I-Feel |
| Filtreleme | Yıkanabilir Ön Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 48.000 BTU |
| Klima Tipi | Kaset Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | Dairesel |