ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Viessmann Vitoclima 220-S/HE Pro 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) (WS2046MEN2)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 300 mm |
| Genişlik | 970 mm |
| Derinlik | 225 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Viessmann Vitoclima 220-S/HE Pro 18 Duvar Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Ürün Kodları | OSW2046MEN2 W2046MEN2 |
| Soğutma Kapasitesi | 15.695 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.4 kW |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 251 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.4 |
| Isıtma Kapasitesi | 17.742 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1.4 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 1295 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 34 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 44 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 58 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 13.5 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 53 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 63 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 26.5 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 732 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 550 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 330 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -15°C/43°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Auto Restart Ekonomik Mod Oda Havalandırma Turbo |
| Gelişmiş İşlevler | Kendi Kendini Temizleme Donma Koruması Buz Çözme Otomatik Fan Hızı Çocuk Kilidi Günlük Programlama Hata Teşhis ve Koruma I-Feel LED Ekran Program Hafı |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 18.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |