ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestfrost VF 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 298 mm |
| Genişlik | 817 mm |
| Derinlik | 208 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 9.000 BTU |
| Soğutma Verimliliği | A+ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 5.7 |
| Isıtma Kapasitesi | 9.000 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 3.8 |
| Dış Ünite Genişliği | 720 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 532 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 245 mm |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Auto Restart Ekonomik Mod |
| Gelişmiş İşlevler | Buz Çözme +BTU Otomatik Fan Hızı Hata Teşhis ve Koruma |
| Filtreleme | Catechin Filtre Koku Giderici Filtre Yıkanabilir Ön Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 9.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R410A |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |