ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel Vega Plus Wi-Fi G 124 Duvar Tipi Klima (12.000)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Yükseklik | 281 mm |
| Genişlik | 822 mm |
| Derinlik | 193 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Vestel Vega Plus Wi-Fi G 124 Duvar Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Ürün Kodları | 20234963 |
| Soğutma Kapasitesi | 11.600 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.45 kW |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 180 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.6 |
| Isıtma Kapasitesi | 13.000 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1.12 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 805 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Gücü | 52 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 63 dB |
| Dış Ünite Genişliği | 815 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 532 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 300 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -10°C/46°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Auto Restart Ekonomik Mod Turbo Soğutma |
| Gelişmiş İşlevler | Sessiz Mod Wi-Fi Kontrol Kendi Kendini Temizleme Buz Çözme Otomatik Fan Hızı Hata Teşhis ve Koruma I-Feel Program Hafızası |
| Filtreleme | Aktif Karbon Filtre Catechin Filtre Toz Filtresi Yıkanabilir Ön Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 12.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |