ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Tronic TRK12INVDMB Duvar Tipi Klima (12.000 BTU)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 275 mm |
| Genişlik | 790 mm |
| Derinlik | 200 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 10.918 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 0.99 kW |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.1 |
| Isıtma Kapasitesi | 11.600 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.94 kW |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 28 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 42 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 9 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 52 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 29 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 842 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 596 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 320 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -15°C/48°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Uyku Modu Zamanlayıcı Auto Restart |
| Gelişmiş İşlevler | Buz Çözme Hata Teşhis ve Koruma Uzun Mesafe Hava Akışı |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Sessiz Çalışma | Yok |
| Kapasite Sınıfı | 12.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R410A |