ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Toshiba
Toshiba Shorai Edge 10 Duvar Tipi Klima (8.000 BTU) (RAS-10J2KVSG-TR)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 293 mm |
| Genişlik | 800 mm |
| Derinlik | 226 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Toshiba Shorai Edge 10 Duvar Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Soğutma Kapasitesi | 8.530 BTU |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 102 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A+++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 8.6 |
| Isıtma Kapasitesi | 10.918 BTU |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 686 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+++ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 5.1 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 19 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 40 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 53 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 10 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 46 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 59 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 56 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 780 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 550 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 290 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -15°C/46°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Ekonomik Mod Oda Havalandırma |
| Gelişmiş İşlevler | Sessiz Mod Wi-Fi Kontrol Donma Koruması Buz Çözme İndirekt Hava Akımı Otomatik Fan Hızı Şömine Modu |
| Filtreleme | PM2.5 Filtre Toshiba Ultra Saf Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 8.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |