ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
TCL TAC-18CHSD/XA21I Duvar Tipi Klima (18.000 BTU)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 294 mm |
| Genişlik | 910 mm |
| Derinlik | 206 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 17.401 BTU |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 293 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.1 |
| Isıtma Kapasitesi | 17.504 BTU |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 1575 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 27 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 53 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 10 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 55 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 65 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 35 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 835 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 602 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 349 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -15°C/50°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/25°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Auto Restart Ekonomik Mod |
| Gelişmiş İşlevler | Sessiz Mod Günlük Programlama Hata Teşhis ve Koruma LED Ekran Sesli Kontrol Sıcak Başlangıç |
| Filtreleme | İyonizer Aktif Karbon Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 18.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |