ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
TCL Elite 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) (TAC-12CHSD/XA51I)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 250 mm |
| Genişlik | 777 mm |
| Derinlik | 201 mm |
| Kullanım Kılavuzu | TCL Elite 12 Duvar Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Soğutma Kapasitesi | 11.601 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.13 kW |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.1 |
| Isıtma Kapasitesi | 11.669 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.922 kW |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 22 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 40 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 50 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 8 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 50 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 60 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 24 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 777 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 498 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 290 mm |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Auto Restart Ekonomik Mod |
| Gelişmiş İşlevler | Sessiz Mod Wi-Fi Kontrol Kendi Kendini Temizleme Yapay Zeka Buz Çözme Çocuk Kilidi Hata Teşhis ve Koruma I-Feel Sıcak Başlangıç |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 12.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |