ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Sigma SGM48INVSMA Salon Tipi Klima (48.000 BTU)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 1850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 350 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 42.650 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 3.09 kW |
| Soğutma Verimliliği | A |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 5.1 |
| Isıtma Kapasitesi | 44.356 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 4.05 kW |
| Isıtma Verimliliği | A |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 3.4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 44 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 51 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 57 kg |
| Dış Ünite Ses Gücü | 59 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 82 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 1008 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 830 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 410 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | 10°C/46°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -7°C/24°C |
| Temel İşlevler | Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Uyku Modu Zamanlayıcı Auto Restart |
| Gelişmiş İşlevler | Kendi Kendini Temizleme Buz Çözme Çocuk Kilidi Hata Teşhis ve Koruma Uzun Mesafe Hava Akışı |
| Filtreleme | Premium Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 48.000 BTU |
| Klima Tipi | Salon Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R410A |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |