ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Sigma SGM48INVCMD Kaset Tipi Klima (48.000)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 288 mm |
| Genişlik | 840 mm |
| Derinlik | 840 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 41.285 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 4.3 kW |
| Soğutma Verimliliği | A+ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 5.9 |
| Isıtma Kapasitesi | 41.968 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 3.8 kW |
| Isıtma Verimliliği | A |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 3.7 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 34 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 47 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 32 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 59 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 83 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 950 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 965 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 370 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -10°C/46°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Auto Restart |
| Gelişmiş İşlevler | Buz Çözme Çocuk Kilidi Hata Teşhis ve Koruma |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 48.000 BTU |
| Klima Tipi | Kaset Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | Dairesel |